Auto Sukces

Motoryzacja z pasją

Pomoc

Witamy w pomocy!

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące korzystania z serwisu AUTO-SUKCES.pl

REJESTRACJA

Aby zarejestrować się w serwisie AUTO-SUKCES.pl należy przejść do zakładki Utwórz konto. Dla zwykłego użytkownika potrzebne jest podanie loginu, hasła i adresu e-mail. Jeśli jesteś dealerem, zaznacz Konto dealera i wypełnij potrzebne infromacje.

Obowiązkowe pola do wypełnienia dla dealerów to: imię, nazwisko, województwo, miasto, ulica, numer domu, kod pocztowy, telefon, nazwa firmy, NIP, regon.

W obu przypadkach do zakończenia rejestracji potrzebna jest akceptacja regulaminu.

Na adres e-mail podany w formularzu zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji i link do aktywacji.

LOGOWANIE

Aby zdać ogłoszenie w serwisie AUTO-SUKCES.pl należy się zalogować. Jeżeli posiadasz już konto w serwisie musisz przejść do zakładki Twoje konto i tam wpisać swój login i hasło.

Przeglądanie ogłoszeń nie wymaga logowania.

ZDANIE OGŁOSZENIA

Aby zdać ogłoszenie należy się zalogować. Jeśli nie posiadzasz konta, musisz najpierw się zarejestrować. Jeżeli jesteś już posiadaczem konta, przejdź do zakładki Twoje konto lub Wystaw przedmiot. Po zalogowaniu przejdź do zakładki Wystaw przedmiot, wybierz odpowiednią kategorię, następnie wypełnij formularz, dodaj zdjęcia i wybierz formę płatności.

PRZEDŁUŝENIE CZASU PUBLIKACJI OGŁOSZENIA

Ogłoszenie po wygaśnięciu przechodzi do grupy ogłoszeń nieaktywnych. Aby przedłużyć czas jego publikacji należy przejść do zakładki Twoje ogłoszenia. Można to zrobić do 30 dni od jego wygaśnięcia. Po tym czasie zostanie ono skasowane.

EDYCJA/USUNIĘCIE OGŁOSZENIA

Aby edytować lub usunąć ogłoszenie należy przejść do zakładki Twoje ogłoszenie. Można tam też edytowć lub dodawać zdjęcia aktywnych ofert.

OGŁOSZENIA DEALERÓW

Dealerem może być każda firma zajmująca się sprzedażą pojazdów lub części. Aby zarejestrować się jako deler należy przejść do zakładki Utwórz konto i wypełnić potrzebne dane. Następnie należy opłacić wybrany czas emisji (30 dni, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 12 miesięcy). Ilość wystawianych ogłoszeń w każdym przypadku jest nieograniczona. Otrzymujesz własny adres swojej strony TWOJAFIRMA.AUTO-SUKCES.PL